این همایش دوروزه با حضور مدیران عامل و کارشناسان مالی آرامستان های کل کشور در آبان ماه سال جاری با میزبانی سازمان دارالسلام کاشان برگزار شد.
مدیرعامل سازمان دارالسلام کاشان هدف از برگزاری این همایش دو روزه را آشنائی پرسنل سازمان و آرامستان های کشور با مفاهیم مکانیزه پیاده سازی بودجه ریزی عملیاتی در شهرداری ها،بودجه ریزی عملیاتی و مدیریت منابع،بودجه ریزی عملیاتی و ارزیابی عملکرد و بودجه ریزی عملیاتی و حسابداری تعهدی عنوان کرد.
درروز اول برپائی این همایش که در سالن اجتماعات شهرداری قمصربرگزار شد، آقای مهندس سعید مدرس زاده شهردار محترم کاشان ضمن خوش آمدگوئی به کلیه مدعوین از وضعیت آرامستان ها از ابتدا تاکنون گزارشی  را ارائه نموده و از پیشرفت های اخیر سازمان دارالسلام طی سال های گذشته یاد کرد و از زحمات مدیر عامل سازمان چه در سال های گذشته و چه دربر پائی این همایش تقدیر و تشکر کرد. 
آقای مهندس سید حسینعلی ابریشم کارشناس ومدیر مالی سازمان با ارائه مستندات توضیحات کامل و جامع درباره موضوع همایش (بودجه ریزی عملیاتی) ارائه نمودند.
در ادامه آقای مهندس محمدرضا عبدلی خالدی مدیرعامل سازمان دارالسلام ، اهداف کلی این همایش را به صورت مبسوط عنوان کردند.
در روز دوم همایش مدعوین ضمن نثار گل و اداء احترام به مقام شامخ شهدای گلگون کفن همچنین امام جمعه فقید شهرستان حضرت آیت الله یثربی(ره) از قسمت های مختلف سازمان(تاسیساتی،خدماتی،فضای سبز،بوستان و سالن معراج و اداری)بازدید نمودند.
آقای حاج حسن مهرعلی ریاست وقت اداره ثبت و احوال شهرستان کاشان و عضو هیئت مدیره سازمان به عرض خوش آمد پرداخته و در رابطه مدیریت نوین اداری به بحث پرداختند. همچنین مهندس محمدرضا عبدلی خالدی مدیر عامل سازمان در رابطه با مسائل علمی کاربردی فضای سبز و مبلمان شهری در آرامستان ها توضیح داده و مقالات خود را ارائه نمودند.
درحاشیه این مراسم میهمانان محترم از بناهای تاریخی کاشان (باغ فین،خانه های تاریخی طباطبائی،عباسیان، نگین و حمام سلطان امیر احمد) بازدید نمودند.
برای دیدن عکس های حاشیه مراسم لطفا به قسمت گالری تصاویر مراجعه فرمائید.