_
امروز : دو شنبه 27 / دي / 1400
منو اصلی
Skip Navigation Links


شهدا  
Skip Navigation Links.

خاطره ها و دل نوشته ها  
Skip Navigation Links.

مناقصات  
Skip Navigation Links.

 
رسول گرامی اسلام(ص)
رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت است ومیانه اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم

امام صادق(ع)
آنگاه که روزه میگیری بایدچشم وگوش ومو وپوست توهم روزه باشد.یعنی از گناهان پرهیزکند

حضرت علی علیه السلام
دنیا خوابی است که اگر آن را باور کنی پشیمان می شوی

امام کاظم علیه السلام
همانا صبورترین شما در برابر بلاها ، زاهدترین شماست

رسول گرامی اسلام(ص)
تعجب دارم از کسانی که نسبت به خورد و خوراک خود اهمیت میدهند تا مریض نشوند ولیکن اهمیتی نسبت به گناهان نمیدهند و باکی از آتش سوزان جهنم ندارند. 
سایت در حال به روز رسانی میباشد

بسمه تعالی

درتاریخ 11 خرداد ماه 1395 سردار يونس اميري فرمانده مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين اصفهان، در جمع كاروان دو امدادي دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين نيروي سپاه اصفهان در گلزار شهداي دارالسلام كاشان گفت: ريشه هاي دشمن، استكبار جهاني و غرب با انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران از همان ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز وجود داشته و دارد و خواهد داشت و با آمريكا و رژيم اشغالگر قدس مبارزه خواهيم كرد.


وي افزود: زماني كه سخنان ارزشمند امام و شعارهاي انقلاب اعلام شد دشمنان به هيچ عنوان نتواستند شعارها را تحمل كنند و دسيسه ها و شيطنت ها و دشمني هاي آنها نيز عليه انقلاب اسلامي آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد.


يونس اميري گفت: رهبر بصير و شجاع و عادل، با تقوا و با ايمان و به روز ما اخيرا فرمود، جهاد همچنان ادامه دارد و خداوند امروز اين توفيق را به ما داده است تا در جهت پاسداري از انقلاب اسلامي و اسلام حضور داشته باشيم.


وي افزود: در ديدار اخير با رهبر معظم انقلاب، معظم له موضوع جديدي را به نام جهاد كبير مطرح كرد و به جهاد اكبر و جهاد اصغر اشاره كرد و گفت، يك جهادي بزرگتر در دل جهاد اصغر است كه آن جهاد كبير كه همان نه گفتن به دشمنان اسلام و عمل نكردن دستورات دشمنان است و براي ما روشن شد كه هر آنچه را دشمن مي گويد ما نبايد بپذيريم بلكه در مقابل آنها با قدرت بايستيم و به آنها نه بگوييم و دست رد به سينه دشمن بزنيم.


يونس اميري گفت: رهبر معظم انقلاب همان راهي را ادامه مي دهد كه امام خميني(ره) ادامه داد و همواره به دشمن نه گفت و جهاد كبير را رهبر معظم انقلاب تا به امروز خط شكني كرده است و به دشمن نه گفته است.


وي افزود: هدايت و رهبري، رهبر معظم انقلاب بود كه تا به امروز اين مسير ارزشمندي كه سرتاسر عصمت و عزت و اقتدار و سربلندي است ادامه يافته است و ما نيز آن را كه راهي مقدس است ادامه مي دهيم.


فرمانده مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين اصفهان گفت: از خداي بزرگ بخواهيم امروز كه توفيق سربازي ولايت را داريم در عمل نيز همواره سرباز ولايت باشيم و اين توفيق را داشته باشيم كه از اسلام و انقلاب اسلامي  و ارزش هاي انقلاب اسلامي پاسداري كنيم و در عمل نيز پاسدار اسلام و نظام باشيم.


در ادامه سرهنگ پاسدار مراد علي قاسمي مدير روابط عمومي مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي سپاه اصفهان نيز گفت: همزمان با بيست و هفتيمن سالگرد ارتحال امام خميني(ره) 700 نفر از دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي زميني سپاه اصفهان براي بيست و دومين سال متوالي در قالب كاروان دوي امدادي و با شعار‹‹ عاشقان حسيني زائران خميني›› مسير شهر اصفهان تا مرقد مطهر امام خميني(ره) را طي مي كنند.


وي، تجديد عهد و پيمان با رهبر كبير انقلاب اسلامي و شهداي 8 سال دفاع مقدس ، شركت در مراسم 14 خرداد د حرم مطهر امام خميني(ره) اعلام وفاداري و تجديد ميثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامي، شادنمودن خانواده معزز شهدا و يادآوري رشادت هاي فرزندان شهيد اين مرز وبوم و نا اميدكردن دشمنان قسم خورده داخلي و خارجي را از جمله اهداف كاروان دو امدادي اعلام كرد.


مردادعلي قاسمي گفت: اين كاروان متشكل از 700 نفر از دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي سپاه اصفهان و ساير مراكز آموزش عالي سپاه است كه همه ساله به صورت دوي امدادي به سمت حرم نوراني حضرت امام خميني(ره) حركت مي كنند و امسال نيز از استان هاي اصفهان، قم و تهران براي شركت در مراسم بيست و هفتمين سالگرد ارتحال امام راحل اين مسير را به صورت دو امدادي طي مي كنند.


وي همچنين، عبور از 10 شهر و حضور در گلزار شهدا و غبار روبي و عطرافشاني تربت پاك شهيدان و ديدار با تعدادي از خانواده هاي معظم شهدا، ديدار با ائمه جمعه شهرهاي مسير و آيت الله مصباح يزدي در قم و استفاده معنوي از حضور روحانيون در كاروان از ديگر برنامه هاي اين كاروان است.


دانشگاه امیر المومنین
دانشگاه امیر المومنین

دانشگاه امیر المومنین

دانشگاه امیر المومنین
  مطالب برگزیده
 
     
حضوركاروان عاشقان حسيني زائران خميني ،دانشجويان و فرماندهان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين نيروي سپاه اصفهان در گلزار مطهر شهدای دارالسلام

بسمه تعالی

درتاریخ 11 خرداد ماه 1395 سردار يونس اميري فرمانده مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين اصفهان، در جمع كاروان دو امدادي دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين نيروي سپاه اصفهان در گلزار شهداي دارالسلام كاشان گفت: ريشه هاي دشمن، استكبار جهاني و غرب با انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران از همان ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز وجود داشته و دارد و خواهد داشت و با آمريكا و رژيم اشغالگر قدس مبارزه خواهيم كرد.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      12 / 3 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
غرس نهال مردانگي و ايثار پهلوانان کشتي در گلزار شهداي دارالسلام کاشان

بسمه تعالی


 در تاریخ 11 خرداد ماه 1395 کهن کسوتان و پيش کسوتان ورزش پهلواني و زورخانه اي کشور اين بار نه در ميادين ورزش بلكه در گلزار شهداي دارالسلام کاشان گل کاشتند.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      12 / 3 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
بازدید شهردار و رئیس شورای شهر تربت حیدریه به همراه پرسنل آرمستان آن شهر از سازمان دارالسلام

بسمه تعالی

در تاریخ 28 اردیبهشت 95 شهردار و رییس شورای شهر تربت حیدریه به همراه پرسنل آرامستان آن شهر از سازمان دارالسلام شهرداری کاشان بازدید بعمل آوردند.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      29 / 2 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
تجدید میثاق با شهدا به مناسبت هفته روابط عمومی

بسمه تعالی

صبح روز 27اردیبهشت ماه 95 همزمان با شروع هفته روابط عمومی مدیریت مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان به همراه مدیر روابط عمومی مناطق وسازمان های تابعه شهرداری کاشان ضمن بازدید از سازمان دارالسلام شهرداری کاشان با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند .

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      28 / 2 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
دیدار با خانواده شهید جاوید الاثر حسین اکبر زاده عرب

بسمه تعالی

در تاریخ 21اردیبهشت ماه همزمان با ولادت سیدالشهدا و روز پاسدار دیدار با خانواده محترم شهید جاوید الاثر حسین اکبرزاده عرب انجام گرفت.درابتدا مادر شهید ضمن خوش امد گویی از خاطرات فرزند جاویدالاثرش گفت و در پایان دیدار سرپرست

سازمان آفای غلامعلی ساران از رشادت های شهیدان گفت و خطاب به مادر شهید از صبر و بردباری این مادر در فراغ عزیزش تشکر کرد.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      22 / 2 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
روز جهانی کار و کارگر

بسمه تعالی

به مناسبت هفته کار و کارگر و به پاس قدردانی از زحمات خستگی ناپذیر پرسنل سازمان دارالسلام مراسمی به همین مناسبت در سالن آمفی تئاتر شهید علی تبار طلائیه برگزار شد.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      13 / 2 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
حضور معاون حقوقی رئیس جمهور در گلزار مطهر شهدا

بسمه تعالی

سرکار خانم الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور و هیئت همراه صبح روز شنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه با حضور در گلزار مطهر شهدای دارالسلام با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت نمودند.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      13 / 2 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در جوار گلزار مطهر شهدا

بسمه تعالی

در آخرین پنج شنبه سال 1394( سال دولت و ملت ،همدلی و همزبانی) آخرین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان در حسینیه شهدا گلزار مطهر شهدا برگزار گردید.

در این جلسه معاونت محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان جناب آقای قپانی پور ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مساعدت ادارات و ارگانها در برپائی انتخابات 7اسفند، به ارائه گزارش  در مورد تحولات انتخاباتی قبل و بعد از انتخابات  پرداخت.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      6 / 1 / 1395      نویسنده : darossalam  
 
     
     
تجدید میثاق با شهدا توسط دکتر ساداتی نژاد

بسمه تعالی

نماینده منتخب مردم محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در  انتخابات مجلس دهم  در دومین روز پس از اعلام نتایج انتخابات با حضور در گلزار مطهر شهدا دارالسلام با آرامانهای شهدا و امام شهدا تجدید بیعت نمودند.
       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      9 / 12 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
     
افتتاح فاز دوم پروژه بهسازی گلزار مطهر شهدای دارالسلام کاشان

بسمه تعالی

به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم بهره برداری از فازدوم گلزار مطهر شهدای دارالسلام کاشان برگزار گردید در این مراسم که اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان،شهردار محترم و معاونین ایشان ،مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری و اصحاب رسانه حضور داشتند،
       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      17 / 11 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
     
آئین غباروبی و عطرافشانی گلزارمطهر شقایق های عاشق

 بسمه تعالی

در چهارمین روز از دهه پربرکت فجر انقلاب اسلامی آئین غبار روبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای دارالسلام کاشان برگزار گردید.
       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      16 / 11 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
     
دهه فجر و میثاق با شهدا

بسمه تعالی

در دومين روز از دهه پربرکت فجر انقلاب اسلامي،فرماندهي انتظامي استان اصفهان با حضور در گلزار مطهر شهدا با آرمان هاي شهداي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس خصوصا شهداي ناجا تجديد بيعت نمودن ،اين مراسم که فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان،معاونين و مديريت راهور شهرستان ايشان را همراهي مي کردند پس از عطر افشاني قبور مطهر شهدا  بر سر تربت امام جمعه فقيد حضرت آيت اله يثربي حضور يافته و فاتحه اي قرائت نمودند.

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      13 / 11 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
     
حضور رئیس محترم خدمات حوزه های علمیه کشور در گلزار شهدای دارالسلام

بسمه تعالی

در مورخ 1394/10/01 رئیس محترم خدمات حوزه های علمیه کشور حجت الاسلام و المسلمین ربانی و جمعی از مدیران ارشد آن مرکز ضمن حضور در کنار قبور مطهر شهدای دارالسلام کاشان با نثار گل و ذکر فاتحه و صلوات از مقام شامخ شهدا تجلیل نمودند و

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      1 / 10 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
     
بازدید اعضای محترم کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر کاشان از سازمان

بسمه تعالی

اعضای محترم کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر کاشان متشکل از آقایان دکتر حسن الماسی،حاج مصطفی کردمیل،مهدی مدنی ،سید رضا هاشمی،امیر پارسا و مهندس محمد حسین واحدیان رئیس هیئت مدیره سازمان

       ادامه مطلب ...       آرشیو نظرات      16 / 9 / 1394      نویسنده : darossalam  
 
     
1234

 
کلام رهبری

لینک ها

جستجوی اموات
شهرداري كاشان


تازه ترین مطالب
Skip Navigation Links.

پر بیننده ترین مطالب
Skip Navigation Links.

 
امام علي (ع)
پاكدامني و شرافت هميشه بر ثروت دنيا مقدم است.

امام حسين(ع)
هركه كم تر فكر مي كند بيشتر حرف مي زند.

پيامبر اكرم(ص)
پير دردوست داشتن دو چيز جوان است:زندگي دراز و فراواني مال 
 آمار

سایت رسمی سازمان دارالسلام کاشان


تلفن : 55237777 -  فکس :55239999

info@darossalamkashan.ir


Designed & Powered by RayanMand

کاربر گرامی؛ برای ورود به سایت ابتدا ثبت نام کنید.