_
امروز : شنبه 13 / آذر / 1400
منو اصلی
Skip Navigation Links


شهدا  
Skip Navigation Links.

خاطره ها و دل نوشته ها  
Skip Navigation Links.

مناقصات  
Skip Navigation Links.

 
رسول گرامی اسلام(ص)
رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت است ومیانه اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم

امام صادق(ع)
آنگاه که روزه میگیری بایدچشم وگوش ومو وپوست توهم روزه باشد.یعنی از گناهان پرهیزکند

حضرت علی علیه السلام
دنیا خوابی است که اگر آن را باور کنی پشیمان می شوی

امام کاظم علیه السلام
همانا صبورترین شما در برابر بلاها ، زاهدترین شماست

رسول گرامی اسلام(ص)
تعجب دارم از کسانی که نسبت به خورد و خوراک خود اهمیت میدهند تا مریض نشوند ولیکن اهمیتی نسبت به گناهان نمیدهند و باکی از آتش سوزان جهنم ندارند. 

 متن وصیتنامه رزمنده دلیر سپاه اسلام شهید محمد دانشیار

نام: محمد
نام خانوادگی: دانشیار
نام پدر: احمد
تاریخ تولد: 1339
تاریخ شهادت: 61/4/25
محل شهادت: پاسگاه زید
ش ش: 624
بسم الله الرحمن الرحیم
درود به رهبر کبیر انقلاب و درود بر تمامی شهداي اسلام و همچنین درود بر همه برادران و خواهران حزب الله که با تلاش شبانه روزي خود به بارورتر شدن نهال انقلاب کمک می کنند. اکنون که این وصیتنامه را می نویسم در پایگاه شهید مظلوم بهشتی در اهواز در میان عده اي از جانبازان راه معشوق یعنی الله هستم و الآن که شما آنرا می خوانید من در این دنیاي فانی نیستم لذا چند وصیت دارم که آن ها را برایتان می نویسم: پدر و مادر عزیزم تمام چیزهایی که مورد لزوم نیست و از من هست فروخته و اگر مورد لزوم هست پولش را باپول هاي نقدي که دارم جمع کنید و هرچقدر که شد به سه قسمت تقسیم کنید، یک قسمت آن را خودتان بردارید و یک قسمت آن را بدهید به حاجی عمو برایم نماز و روزه قضایی بخواند و قسمت دیگر آن را درصندوق کمک به جنگ زدگان بریزید ان اشاءالله که در کارتان موفق باشید. پدر و مادر عزیز و گرامی درنمازهایتان از خداوند بخواهید که گناهان مرا ببخشد زیرا که می دانم که گناهانم زیاد است. پدر و مادر جانکه خیلی اذیتتان کرده ام ولی ان شاءالله که مرا می بخشید و حلال می کنید، خواهر عزیز و برادران گرامی مرا حلال کنید و براي بخشیدن گناهانم دعا کنید ان شاءالله خداوند از گناهان تمام توبه کنندگان بگذرد.
                   درمسلخ عشق جز نکو را نکشند                               رو به صفتان زشت خو را نکشند                                                گر عاشق صادقی ز مردن مهراس                             مردار بود هر آن که او را نکشند
پدر ومادر مهربانم بر شهادت من گریه و زاري نکنید مثل تمامی پدر و مادران شهداء آخر مگر شما خوشبختی فرزندانتان را  نمی خواهید پس بدانید که هم شما به آرزویتان رسیده اید و هم من به آرزویم رسیده ام چرا که: خوشا آنان که در راه عدالت به خون خویش غلطیدند و رفتند برادران و خواهران شما را سفارش میکنم به صبور و خواندن قرآن و نهج البلاغه وخواندن کتاب هاي شهید دستغیب مخصوصا کتاب معاد و خواندن دعاي فرج امام زمان(عج) و از خدا بخواهید که در فرج ایشان تعجیل فرماید. در پایان از همه ملت مسلمان ایران خواستارم اولا قدر امام را بدانید همچنین از رئیس جمهور مکتبی و دولت حزب الهی حمایت نمائید که چنین افرادي کم پیدا می شوند، ثانیاً باز سفارش می کنم از خواندن دعاي فرج امام زمان(عج) و دعاگویی امام غافل نشوید.              
 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 
کلام رهبری

لینک ها

جستجوی اموات
شهرداري كاشان


تازه ترین مطالب
Skip Navigation Links.

پر بیننده ترین مطالب
Skip Navigation Links.

 
امام علي (ع)
پاكدامني و شرافت هميشه بر ثروت دنيا مقدم است.

امام حسين(ع)
هركه كم تر فكر مي كند بيشتر حرف مي زند.

پيامبر اكرم(ص)
پير دردوست داشتن دو چيز جوان است:زندگي دراز و فراواني مال 
 آمار

سایت رسمی سازمان دارالسلام کاشان


تلفن : 55237777 -  فکس :55239999

info@darossalamkashan.ir


Designed & Powered by RayanMand

کاربر گرامی؛ برای ورود به سایت ابتدا ثبت نام کنید.