_
امروز : شنبه 13 / آذر / 1400
منو اصلی
Skip Navigation Links


شهدا  
Skip Navigation Links.

خاطره ها و دل نوشته ها  
Skip Navigation Links.

مناقصات  
Skip Navigation Links.

 
رسول گرامی اسلام(ص)
رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت است ومیانه اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم

امام صادق(ع)
آنگاه که روزه میگیری بایدچشم وگوش ومو وپوست توهم روزه باشد.یعنی از گناهان پرهیزکند

حضرت علی علیه السلام
دنیا خوابی است که اگر آن را باور کنی پشیمان می شوی

امام کاظم علیه السلام
همانا صبورترین شما در برابر بلاها ، زاهدترین شماست

رسول گرامی اسلام(ص)
تعجب دارم از کسانی که نسبت به خورد و خوراک خود اهمیت میدهند تا مریض نشوند ولیکن اهمیتی نسبت به گناهان نمیدهند و باکی از آتش سوزان جهنم ندارند. 

 حضوركاروان عاشقان حسيني زائران خميني ،دانشجويان و فرماندهان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين نيروي سپاه اصفهان در گلزار مطهر شهدای دارالسلام

بسمه تعالی

درتاریخ 11 خرداد ماه 1395 سردار يونس اميري فرمانده مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين اصفهان، در جمع كاروان دو امدادي دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين نيروي سپاه اصفهان در گلزار شهداي دارالسلام كاشان گفت: ريشه هاي دشمن، استكبار جهاني و غرب با انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران از همان ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز وجود داشته و دارد و خواهد داشت و با آمريكا و رژيم اشغالگر قدس مبارزه خواهيم كرد.


وي افزود: زماني كه سخنان ارزشمند امام و شعارهاي انقلاب اعلام شد دشمنان به هيچ عنوان نتواستند شعارها را تحمل كنند و دسيسه ها و شيطنت ها و دشمني هاي آنها نيز عليه انقلاب اسلامي آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد.


يونس اميري گفت: رهبر بصير و شجاع و عادل، با تقوا و با ايمان و به روز ما اخيرا فرمود، جهاد همچنان ادامه دارد و خداوند امروز اين توفيق را به ما داده است تا در جهت پاسداري از انقلاب اسلامي و اسلام حضور داشته باشيم.


وي افزود: در ديدار اخير با رهبر معظم انقلاب، معظم له موضوع جديدي را به نام جهاد كبير مطرح كرد و به جهاد اكبر و جهاد اصغر اشاره كرد و گفت، يك جهادي بزرگتر در دل جهاد اصغر است كه آن جهاد كبير كه همان نه گفتن به دشمنان اسلام و عمل نكردن دستورات دشمنان است و براي ما روشن شد كه هر آنچه را دشمن مي گويد ما نبايد بپذيريم بلكه در مقابل آنها با قدرت بايستيم و به آنها نه بگوييم و دست رد به سينه دشمن بزنيم.


يونس اميري گفت: رهبر معظم انقلاب همان راهي را ادامه مي دهد كه امام خميني(ره) ادامه داد و همواره به دشمن نه گفت و جهاد كبير را رهبر معظم انقلاب تا به امروز خط شكني كرده است و به دشمن نه گفته است.


وي افزود: هدايت و رهبري، رهبر معظم انقلاب بود كه تا به امروز اين مسير ارزشمندي كه سرتاسر عصمت و عزت و اقتدار و سربلندي است ادامه يافته است و ما نيز آن را كه راهي مقدس است ادامه مي دهيم.


فرمانده مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين اصفهان گفت: از خداي بزرگ بخواهيم امروز كه توفيق سربازي ولايت را داريم در عمل نيز همواره سرباز ولايت باشيم و اين توفيق را داشته باشيم كه از اسلام و انقلاب اسلامي  و ارزش هاي انقلاب اسلامي پاسداري كنيم و در عمل نيز پاسدار اسلام و نظام باشيم.


در ادامه سرهنگ پاسدار مراد علي قاسمي مدير روابط عمومي مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي سپاه اصفهان نيز گفت: همزمان با بيست و هفتيمن سالگرد ارتحال امام خميني(ره) 700 نفر از دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي زميني سپاه اصفهان براي بيست و دومين سال متوالي در قالب كاروان دوي امدادي و با شعار‹‹ عاشقان حسيني زائران خميني›› مسير شهر اصفهان تا مرقد مطهر امام خميني(ره) را طي مي كنند.


وي، تجديد عهد و پيمان با رهبر كبير انقلاب اسلامي و شهداي 8 سال دفاع مقدس ، شركت در مراسم 14 خرداد د حرم مطهر امام خميني(ره) اعلام وفاداري و تجديد ميثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامي، شادنمودن خانواده معزز شهدا و يادآوري رشادت هاي فرزندان شهيد اين مرز وبوم و نا اميدكردن دشمنان قسم خورده داخلي و خارجي را از جمله اهداف كاروان دو امدادي اعلام كرد.


مردادعلي قاسمي گفت: اين كاروان متشكل از 700 نفر از دانشجويان مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين(ع) نيروي سپاه اصفهان و ساير مراكز آموزش عالي سپاه است كه همه ساله به صورت دوي امدادي به سمت حرم نوراني حضرت امام خميني(ره) حركت مي كنند و امسال نيز از استان هاي اصفهان، قم و تهران براي شركت در مراسم بيست و هفتمين سالگرد ارتحال امام راحل اين مسير را به صورت دو امدادي طي مي كنند.


وي همچنين، عبور از 10 شهر و حضور در گلزار شهدا و غبار روبي و عطرافشاني تربت پاك شهيدان و ديدار با تعدادي از خانواده هاي معظم شهدا، ديدار با ائمه جمعه شهرهاي مسير و آيت الله مصباح يزدي در قم و استفاده معنوي از حضور روحانيون در كاروان از ديگر برنامه هاي اين كاروان است.


دانشگاه امیر المومنین
دانشگاه امیر المومنین

دانشگاه امیر المومنین

دانشگاه امیر المومنین


 
کلام رهبری

لینک ها

جستجوی اموات
شهرداري كاشان


تازه ترین مطالب
Skip Navigation Links.

پر بیننده ترین مطالب
Skip Navigation Links.

 
امام علي (ع)
پاكدامني و شرافت هميشه بر ثروت دنيا مقدم است.

امام حسين(ع)
هركه كم تر فكر مي كند بيشتر حرف مي زند.

پيامبر اكرم(ص)
پير دردوست داشتن دو چيز جوان است:زندگي دراز و فراواني مال 
 آمار

سایت رسمی سازمان دارالسلام کاشان


تلفن : 55237777 -  فکس :55239999

info@darossalamkashan.ir


Designed & Powered by RayanMand

کاربر گرامی؛ برای ورود به سایت ابتدا ثبت نام کنید.